FOTO ART JANA ČESKÉ BUDĚJOVICE


DÁRKOVÉ POUKAZY

Naše dárkové poukazy jsou skvělým dárkem pro každou příležitost

dárkový poukazna fotografování • dárek k Vánocům,
• dárek k narozeninám,
• dárek k výročí,
• dárek k narození miminka,
• benefit pro zaměstnance

Všechny naše dárkové balíčky zahrnují výběr nejpovedenějších záběru dle výběru, s vysokým rozlišením, které lze reprodukovat tolikrát, kolikrát se vám líbí.

Pošleme vám krásně prezentovaný dárkový-box, na který lze umístit váš text nebo barevné logo vaší společnosti nebo i fotografii, poukázky dodáme do 3 pracovních dnů.

Pokud nenajdete dárkový balíček, který je ideální pro to, co potřebujete, kontaktujte nás a my vytvoříme něco přesně právě pro vás.

 

 Některé z nejoblíbenějších balíčků …

 

ART STUDIO rodinné fotografování – 1.390 korun

Tento balíček u nás patří zdaleka k nejoblíbenějším! Budete mít cca 1 až 1,5 hodiny v našem foto- studiu a za tu dobu budeme společně vytvářet nějaké naprosto krásné portréty vaší rodiny. Naším cílem je, aby se povedlo 10 zajímavých portrétů, plně retušovaných digitální obrázků, které můžete reprodukovat v jakýchkoliv velikostech si budete přát díky vysoké obrazové kvalitě. ZDARMA k fotografování od nás dostanete  jednu tištěnou fotografii dle vašeho výběru ve velikosti 40×60! Samozřejmě si můžete vybrat později ještě více záběrů nad rámec balíčku.

 

NOVOROZENEC studio balíček – 1.490 korun


Blahopřejeme. Pokud se chystáte mít nový malý uzlíček radosti ve vaší rodině, nebo ho již máte doma, rádi vám vytvoříme nádherné portréty, které mohou ozdobit váši domácnost v podobě tištěné fotografie v rámečku, foto-plátna, můžete je darovat babičkám nebo je jen ukázat přátelům třeba na facebooku. Oceníte je i tehdy, až vám váš potometek odejde z domova, třeba studovat univerzitu.

Balíček obsahuje cca 2 hodiny focení v našem foto-studiu, skládá se z 10 plně retušovaných obrázků dle vašeho výběru ve vysokém rozlišení, které lze reprodukovat a zvětšovat, jak chcete. ZDARMA k fotografování od nás dostanete  jednu tištěnou fotografii dle vašeho výběru ve velikosti 40×60! Samozřejmě si můžete vybrat později ještě více záběrů nad rámec balíčku.

 

VALENTIN Dárkový balíček 990 korun

Speciální Valentin dárek pro vaše milované. Tento balíček obsahuje jednu hodinu fotografování portrétu v našem foto-studiu, 5 nejpovedenějších záběrů, dokonale vyretušovaných a k tomu ZDARMA ještě krásně ručně vyrobený foto-obraz ve velikosti plátna 30×40, vypnutý na dřevěný rám.

 

ART Rodinný portrét u vás doma – 1.890 korun

Možná byste chtěli mít svou rodinu vyfocenou v prostředí domova, nebo na nějakém jiném vynikajícím místě kolem Českých Budějovic.  Tento balíček zahrnuje 2 hodiny fotografování na vámi určeném místě v Českých Budějovicích a okolí.  Dle výběru 25 upravených digitálních snímků, zpracovaných a připravených k tisku, po jednom kuse tištěné fotografie ve velikosti 20×30 a 30×40.

 

ART MODEL kalendář – 3.590 korun

Fantastický balíček pro vaše blízké. Pokud byste chtěli dopřát vzpomínky své rodině po celý rok formou fotografování pro zhotovení báječného kalendáře, nebo dát luxusní dárek pro někoho milého, pak budete mít od nás velmi oblíbený dárek.

Balíček obsahuje 2 hodiny portrétu v našem foto-studiu s výběrem 13ti plně retušovanými digitálními záběry, s vysokým rozlišením, jedním ručně zpracovaným luxusním nástěnným kalendářem ve formátu 30×40.

DÁRKOVÁ KARTA – FOTO KURZPlugin creado por AcIDc00L: key giveaway
Plugin Modo Mantenimiento patrocinado por: seo valencia