FOTO ART JANA ČESKÉ BUDĚJOVICE


FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ

dětské foceni

Všichni máme oblíbenou fotografii ze svého dětství. Když jsme si hráli v parku, při oblékání do máminých šatů a bot. Nebo jak jsme sfoukly svíčky na našem narozeninovém dortu.

V okamžiku, kdy se podíváme na některou ze starých fotografii, jsme transportováni zpět v čase, bez ohledu na to, jak je to dávno. Pamatujeme si speciální nápoj, svoumaminku, když jsme byli nemocní, našeho rozesmátého tátu a oblíbenou hračku, kterou jsme odmítali dát z ruky.

Fotografie dětí je o zachycení dítěte bez zábran, o fotografování prchavého okamžiku v jejich dětství, který je drahocenný nade všemi. Ale fotografie svých dětí, nejsou jen pro vás. Jsou to stejně krásné momenty i pro vaše děti. Až se někdy v budoucnu budou dívat na tyto krásně zachycené portréty, vzpomenou si na veškerou zábavu, kterou s vámi prožili právě v tento den.

 

Co vás čeká u fotografování dětí?

V první řadě se domluvíme po telefonu, řekneme si jaké máte představy: jaké z nápadů můžeme realizovat, budeme mluvit o oblečení a kostýmech. Samotné focení trvá kolem hodiny a probíhá ve foto-studiu, který je světlý, prostorný a vzdušný. Je to v podstatě hra na oblékání, o veselé hudbě, o vytvoření co největší legrace a pak nechat vaše děti být sami sebou.

CENA

Balíček základ 1.490 korun – DOPORUČUJEME

Obsahuje až 2 hodiny  focení v našem foto-studiu, skládá se z 10 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 50-70 nafocených záběrů). Součástí balíčku je jedna tištěná fotografie dle výběru ve velikosti 40×60.

Balíček mini 590 korun

Obsahuje  hodinu focení v našem foto-studiu, skládá se ze 4 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 20-30 nafocených záběrů).

Balíček extra 2.590 korun

Obsahuje 3 hodiny focení v našem foto-studiu, skládá se z 20 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 70-100 nafocených záběrů). Součástí balíčku je jedno zhotovené foto-plátno ve velikosti 40×60 vypnuté na dřevěný rám.

Každá další fotografie, v plném rozlišení, upravená a vyretušovaná, nad daný počet  Kč 100,-.Plugin creado por AcIDc00L: noticias juegos
Plugin Modo Mantenimiento patrocinado por: posicionamiento web