FOTO ART JANA ČESKÉ BUDĚJOVICE


ZVÍŘECÍ MAZLÍČCI

Nejkrásnější okamžiky života jsou často neopakovatelné. Nelze je vrátit zpět, lze je však uchovat.Domácí mazlíčci jsou právoplatnými členy naší rodiny. Stejně jako zvěčňujeme na fotografiích sebe, své děti a přátele, proč nezvěčnit také svého domácího mazlíčka?

Fotografii můžete mít společnou nebo vašeho mazlíčka nafotíme samostatně. Fotíme hlavně psy a kočky, ale i ostatní domácí mazlíčci jsou vítáni.

domaci mazlik Sam titil

 

Na co se připravit při fotografování vašeho domácího mazlíčka?

Fotografování svého nejlepšího přítele, není vždy snadné. Domácí mazlíčci, na rozdíl od člověka, nechápou, co se snažíme dělat, a jen tak nám pózovat před fotoaparátem nebudou!  Proto použijeme z některých triků v podobě píšťalky, oblíbeného pamlsku nebo hračky. Fotografování trvá přibližně jednu hodiny v našem foto-ateliéru.

 

CENA

Balíček ZÁKLAD 650 korun

Obsahuje  hodinu focení v našem foto-studiu, skládá se z 5 plně upravených obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané záběry jsou vaší volbou, z cca 30-40 nafocených snímků).

Balíček „JÁ a ZVÍŘECÍ MAZLÍK“ 990 korun

Obsahuje až 2 hodiny focení v našem foto-studiu, skládá se z 8 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané záběry jsou vaší volbou, z cca 60-70 nafocených snímků).

Každá další fotografie, v plném rozlišení, upravená,  nad daný počet  Kč 100,-.

 

 

 Plugin creado por AcIDc00L: bundles
Plugin Modo Mantenimiento patrocinado por: posicionamiento web