FOTO ART JANA ČESKÉ BUDĚJOVICE


KURZ

Kurz je určen především pro jednotlivce, ať pro naprostého laika, který se rozhodl zakoupit si vlastní digitální zrcadlovku (kompakt), nebo byl obdarován, každému, kdo má v úmyslu vymáčknout z kompaktu nebo zrcadlovky co nejlepší fotky, ale neví si rady s nastavením a neumí plně využít jeho možnosti. Dále všem, kteří mají digitální fotoaparát již delší dobu, ale už je nebaví fotit na “automat”. Kurz není určen pouze pro majitele digitální zrcadlovky, můžou se zúčastnit i všichni majitelé kompaktů, kterým jejich fotoaparát umožňuje pracovat v manuálním režimu „M“, to znamená manuální nastavení clony, času a ISA. Výklad je veden velmi srozumitelně s osobním, individuálním přístupem ke každému. Žádné velké teorie nikoho nečekají, zaměříme se společně spíše na praxi.

Lektor je velmi zkušená a úspěšná fotografka, která Vám ráda předá své dlouholeté zkušenosti. Naučí vás jak nastavit nejenom základní parametry vašeho digitálu pro dobrý snímek, ale i rychle přizpůsobit parametry fotografované scéně,  jako například kdy volit jaký čas, jakou clonu, focení s bleskem, k čemu jsou jednotlivé ovládací prvky, dále se dozvíte něco o objektivech, které jsou na co vhodné, které využijete jako běžný uživatel, jejich výhody a nevýhody, na co se zaměřit při jejich nákupu.
Také se budeme věnovat problematice kompozice. Vše je doplněno i praktickými ukázkami, kde si ihned nabyté vědomosti můžete vyzkoušet. Učebnou je naše foto-studio, smysluplně vybavené vším, co je potřeba.
Z kurzu si také odnesete jednoduchý manuál, který Vám poradí s nastavením vždy, když si nebudete jistí.

Možný obsah kurzu A

Ovládání fotoaparátu
Seznámení s fotoaparátem
Možnosti nastavení fotoaparátu
Správné nastavení v dané světelné situaci
Clona
Čas expozice
Nastavení ISO
Nastavení EV
Vyvážení bílé
Hloubka ostrosti
Práce se zaostřovacími body
Kompozice
Využití světel

Možný obsah kurzu B

Základní práce ve fotoeditoru Adobe Photoshop a Zoner Studio

Co si s sebou vzít na tento kurz?

Fotoaparát
Plně nabitou baterii ( popřípadě i záložní )
Paměťovou kartu
Psací potřeby a poznámkový blok
Dobrou náladu a chuť naučit se něco nového

Vyberte si pro sebe nejvhodnější termín a jednoduše se zaregistrujte. Pokud byste se chtěli dozvědět více o kurzu, prosím, volejte do studia a my vám rádi odpovíme na všechny vaše otázky, které budete mít. Případně, pokud vyplníte níže uvedený formulář, budeme vás kontaktovat nebo zodpovíme dotazy na e-mailu. Budeme se na vás těšit. Zavolejte nám na telefon 602 179 760.

CENA  individuálního kurzu pro jednotlivce 2.890 korun.

Délka foto kurzu: 5  hodin (vyučovacích)

 

 Plugin creado por AcIDc00L: noticias juegos
Plugin Modo Mantenimiento patrocinado por: posicionamiento web