FOTO ART JANA ČESKÉ BUDĚJOVICE


MIMINKA

Jednu z věcí, kterou všichni rádi uděláme třeba za deštivého dne je,  že vytáhneme miminkovské fotoalbum . Je to krásný příběh starých dětských fotografií, kdy i tomu nejvážnějšímu mezi námi se trochu zamží oči.

Děti rostou tak rychle a jsou pravděpodobně nejvíce fotografovanými členy rodiny. Škoda jen, že v dnešní době je to jen často velké množství momentek, nepřetříděných digitálních snímků, uložených někde v počítači, které jen zřídka spatří světlo světa.

Dětské focení je především o vytvoření portrétu vašeho dítěte, které je v tomto období tak nádherné, tak úchvatné, tak přirozené a roztomilé.

 

Takže , co Vás čeká u fotografování miminek?

Ve fotoateliéru rádi uvidíme děti jakéhokoliv věku. V případě mladších dětí je pak ideální domluvit si fotografování v dopoledních hodinách, kdy je vaše miminko najedené a odpočinuté. Každé dětské focení trvá až hodinu v našem foto-studiu, dvě hodiny u vás doma nebo na zábavném místě v Českých Budějovicích a okolí. Pro zajímavé portréty jsou vhodné různé převleky a dětské obleky. Takže prosíme, pokud máte, přineste si sebou některé zábavné barevné oblečení, doplňky, klobouky. Ve foto-studiu máme také některé rekvizity a roztomilé dětské oblečení, které můžeme použít.Plugin creado por AcIDc00L: noticias juegos
Plugin Modo Mantenimiento patrocinado por: posicionamiento web