FOTO ART JANA ČESKÉ BUDĚJOVICE


NOVOROZENCI

Prvních pár dní života vašeho novorozence je řada jedinečných okamžiků. První brekot, zvuky, když vaše miminko drží váš prst nebo otevře oči. Je to téměř neuvěřitelné, že právě před týdnem vaše miminko ještě nebylo ani na světě. A teď najednou obrací váš svět vzhůru nohama. A všechno je tak úžasné.

Nejvhodnější věk na portrétní focení novorozeňátek je 1-3 týdny od narození. Čím dříve, tím lépe. U předčasně narozených miminek se věk prodlužuje až na 5 týdnů. V tomto věku jsou ještě rádi, že se stočí do klubíčka, leží nehybně tam, kde je položíte a tiše,  skoro nehybně spí. Což znamená, že se dají v klidu vytvořit krásné, umělecké, portrétní fotografie vašeho novorozence, které zachytí první zvláštní okamžiky miminka, jeho první dny ve velkém širém světě.

0010_9991

Co vás tedy čeká u Novorozenecké fotografie?

Novorozenecké fotografování trvá až dvě hodiny v našem foto-studiu, případně u Vás doma. Novorozenci vypadají nejroztomilejší v různých oblecích i kostýmech. Ale nebojte se, pokud ještě nemáte nějaké oblíbené oblečení nebo deky, máme některé rekvizity ve foto- studiu, které můžeme zkombinovat podle vašich představ.

CENA

Balíček základ 1.490 korun – DOPORUČUJEME

Obsahuje 2 hodiny  focení v našem foto-studiu, skládá se z 10 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 50-70 nafocených záběrů). Součástí balíčku je jedna tištěná fotografie dle výběru ve velikosti 40×60.

Balíček mini 590 korun

Obsahuje  hodinu focení v našem foto-studiu, skládá se ze 4 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 20-30 nafocených záběrů).

Balíček extra 2.590 korun

Obsahuje 3 hodiny focení v našem foto-studiu, skládá se z 20 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 70-100 nafocených záběrů). Součástí balíčku je jedno zhotovené foto-plátno ve velikosti 40×60 vypnuté na dřevěný rám.

Každá další fotografie, v plném rozlišení, upravená a vyretušovaná, nad daný počet  Kč 100,-.

 Plugin creado por AcIDc00L: noticias juegos
Plugin Modo Mantenimiento patrocinado por: posicionamiento web