FOTO ART JANA ČESKÉ BUDĚJOVICE


PORTRÉTY

Fotografie, které bývají často vděčným dárkem pro muže, ale po několika letech také vaší krásnou vzpomínkou, kterou si budete pamatovat s úsměvem na tváři.

Nemusíte být zkušená modelka, o vše se postará náš profesionální fotograf, poradí jak se postavit a držet své tělo v různých polohách abyste vypadala co nejlépe a experimentovat s různými vzhledy a oblečením. Změníme styl účesu, make-upu a oblečení. Změníme barvu pozadí i osvětlení, abyste dostala na výběr úžasnou sadu obrázků a měla z čeho vybírat.

p1

Máte pocit, že pro tento styl fotografií nemáte ideální věk nebo míry?

Pak jsme ideálním místem pro vás. Specializujeme se na fotografování žen všech tvarů, velikostí a věku. Můžete se svěřit do našich rukou. Vypadat úžasně na fotografiích může každá žena, protože každá žena je krásná. Fotografie nafotíme tak, abyste byla maximálně spokojená, vyzdvihneme vaši krásu a případné nedostatky potlačíme, výsledkem budou vaše krásné portréty – elegatní a umělecké, akty nebo glamour fotografie.

Rozhodně není důvod se fotografování obávat. Něco jako nefotogeničnost neexistuje, jen se fotografovaná osoba necítí před fotoaparátem dobře, ale to je prací našeho fotografa, aby vám pomohl uvolnit se. Profesionalita, vnitřní klid a pohoda, která je cítit v celém našem foto-studiu vám pomohou cítit se přirozeně a díky tomu docílíme skvělého výsledku.

Co vás čeká u fotografování portrétů?

Fotografování trvá přibližně dvě až tři hodiny v našem foto-ateliéru. I když máme v našem foto-studiu nějaké zajímavé kusy oblečení a doplňků, myslíme si, že dobře se budete cítit tehdy, pokud si přinesete oblečení a spodní prádlo, které je vaše osobní.  Dokonalý foto make-up, perfektní vlasy, to je předpoklad pro dokonalý výsledek. Doporučujeme navštívit váš oblíbený kosmetický salon a kadeřnictví, případně vám tyto služby rádi zajistíme.

CENA

Balíček základ 1.490 korun – DOPORUČUJEME

Obsahuje 2 hodiny  focení v našem foto-studiu, skládá se z 10 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 50-70 nafocených záběrů). Součástí balíčku je jedna tištěná fotografie dle výběru ve velikosti 40×60.

Balíček mini 590 korun

Obsahuje  hodinu focení v našem foto-studiu, skládá se ze 4 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 20-30 nafocených záběrů).

Balíček extra 2.590 korun

Obsahuje 3 hodiny focení v našem foto-studiu, skládá se z 20 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 70-100 nafocených záběrů). Součástí balíčku je jedno zhotovené foto-plátno ve velikosti 40×60 vypnuté na dřevěný rám.

Každá další fotografie, v plném rozlišení, upravená a vyretušovaná, nad daný počet  Kč 100,-.

 

 

 Plugin creado por AcIDc00L: bundles
Plugin Modo Mantenimiento patrocinado por: seo valencia