FOTO ART JANA ČESKÉ BUDĚJOVICE


ZVĚTŠENINY – FOTOGRAFIE velkých rozměrů

Tisk digitální fotografie v sobě ukrývá kousek vás – vzpomínku na hezké chvíle, známé a přátele, rodinu nebo milovaného domácího mazlíčka. Různé typy rámečků dodají vzpomínkám na papíře ucelenou atmosféru a nedovolí vám na nejdůležitější okamžiky v životě zapomenout. Chceme je mít na očích a ne schované!

Je to nejenom praktická věc, ale poslouží i jako skvělá dekorace do bytu. Navíc k němu budete mít jakýsi osobnější vztah než k nějaké jiné věci na ozdobu. Zpestříte si tak váš nově zařízený obývací pokoj pěkným obrazem, ať už pěknou krajinou z dovolené nebo rodinným portrétem, který o vás hodně napoví. Romanticky laděný záběr do ložnice, moderní styl koláže využijete v kuchyni a historický styl si najde své uplatnění v pracovně. Kromě místnosti, ve které se obraz bude vyskytovat, je dobré myslet i na to, na jaké místo obraz umístit. Měli bychom se vyhýbat přímému slunečnímu záření, které dokáže obraz znehodnotit. Rozhodněte se mezi vytištěným snímkem na fotopapír nebo plátno, jednotlivým snímkem, koláží, kalendářem.

velkoformátový tisk české budějovice Naše studio je vybaveno velkoformátovou  tiskárnou IPF 9100 značky canon, jejíž je vlajkovou lodí pro umělecký tisk a fotografii.  Poskytuje skvělou maximální  šířku tisku 150 cm a maximální rozlišení tisku: 2 400 x 1200 dpi. Vyniká přesnými barvami se světlostálostí 100 let.U každé fotografie odborně upravíme kontrast, sytost, rozlišení, ostrost, drobnou retuš, vše, co vaše fotografie potřebuje, aby byla dokonalá.

Naše tisky, plakáty, plátna, kalendáře, jsou ručně vyráběny skutečnými lidmi. To znamená, že každý náš produkt kontrolují oči člověka a skutečné ruce rámují foto-plátna, svazují kalendář, rámují fotografie s rozmyslem, jakoby je vytvářeli pro sebe nebo své přátele.

Kontaktuje nás telefonicky 602 179 760 nebo e-mailem fotoartcb2@gmail.com, domluvte si schůzku, rádi vám budeme osobně nápomocni například s ořezem, vhodným výběrem fotografií pro zhotovení koláže, retuší, vyřešíme dilema nechat fotografii barevně, tónovanou (do hněda) či převézt na černobílou

nebo

vyberte všechny obrázky, jakékoliv velikosti nebo rozlišení.  Odešlete je na náš mail fotoartcb2@gmail.com  z vašeho počítače nebo přímo z mobilního telefonu nebo Facebooku.

Upřesněte nám produkt – tisk na fotopapír, plátno, kalendář, velikost, možnost  rámování,  přidejte nám požadavek na text, barevnou variantu, způsob a termín dodání, abyste byli naprosto spokojeni!

My se postaráme o zbytek.  S láskou vytištneme, ručně zpracujeme, pečlivě zabalíme a dodáme vám během pár dní.

Ceník tisku velkých fotografií

 

Formát  Cena
30 x 40 139,-
30 x 45
40 x 50 239,-
40 x 60 289,-
60 x 90 649,-
70 x 100 839,-
90 x 120 1296,-
100 x 150 1789,-
150 x 200 3589,-

 Plugin creado por AcIDc00L: key giveaway
Plugin Modo Mantenimiento patrocinado por: seo valencia