FOTO ART JANA ČESKÉ BUDĚJOVICE


TĚHOTENSTVÍ

Od té doby, co Annie Leibovitz vyfotografovala těhotnou Demi Moore pro titulní stranu časopisu Vanity Fair, se stále více a více žen rozhodlo, že budou zachyceny pro své potomstvo v nejkrásnějším období svého těhotenství.

Těhotenství je takový zvláštní čas ve vašem životě. Za několik málo měsíců se připojí k vaší rodině malý nový človíček, toto období nebude nikdy znovu úplně stejné. I přes některé méně příjemné chvíle jste pravděpodobně nikdy nevypadala spokojenější, zářivější a okouzlující.

tehotenstvi titul

Zachycení těhotenství na fotografii je ohromující způsob, jak zdokumentovat tuto významnou život měnící událost. Vaše těhotenské fotografie budou smyslné, elegantní a intimní. Budeme se snažit dokonale zachytit vaše vzrušení, obavy a naděje v očekávání na vaše děťátko.

 

 Co vás čeká u těhotenského fotografování?

Pro tento typ fotografování velmi dobře funguje černá nebo bílá barva oblečení. Máte-li nějaké, jakékoliv (zajímavé) oblečení nebo doplňky, které byste si chtěli obléknout, neváhejte prosím a vezměte jej s sebou. Máme také několik šatů a doplňků v našem foto-studiu, které můžete použít.
Chceme vás ujistit, že vaše těhotenské focení bude relaxační, bez stresu a čeká vás nezapomenutelný zážitek. Pro dokonalý výsledek doporučujeme navštívit Váš oblíbený kosmetický salon a kadeřnictví, nebo Vám tyto služby rádi zajistíme.

CENA

Balíček základ 1.490 korun – DOPORUČUJEME

Obsahuje 2 hodiny  focení v našem foto-studiu, skládá se z 10 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 50-70 nafocených záběrů). Součástí balíčku je jedna tištěná fotografie dle výběru ve velikosti 40×60.

Balíček mini 590 korun

Obsahuje  hodinu focení v našem foto-studiu, skládá se ze 4 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 20-30 nafocených záběrů).

Balíček extra 2.590 korun

Obsahuje 3 hodiny focení v našem foto-studiu, skládá se z 20 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 70-100 nafocených záběrů). Součástí balíčku je jedno zhotovené foto-plátno ve velikosti 40×60 vypnuté na dřevěný rám.

Každá další fotografie, v plném rozlišení, upravená a vyretušovaná, nad daný počet  Kč 100,-.

 

 

 Plugin creado por AcIDc00L: noticias juegos
Plugin Modo Mantenimiento patrocinado por: posicionamiento web