FOTO ART JANA ČESKÉ BUDĚJOVICE


RODINA

Na otázku kdyby začal hořet dům, co si z něho vezmete, většina lidí odpoví „rodinné fotografie“. Ta krásná stará rodinná alba, která jsou možná trochu zašlá a na okrajích odřená, ale plná cenných fotografií dětí, rodičů, prarodičů a sourozenců. Rodinné portréty jsou důležitou součástí naší historie. Říkají nám, odkud pocházíme, kam jdeme, a jak jsme přišli, takový jací jsme.

Rodinné fotografie dokážou zachytit naše vášně, zájmy, ty které pro nás v
životě něco znamenají a které milujeme. Kolik z nás má drahocenné fotografie nás jako malé dítě s naší maminkou nebo tátou, nebo hodně milovanou babičkou, která už není mezi námi?

rodina tit

Vytváříme rodinné portréty, které budou předány vašim dětem, a ty je mohou předat zas jejich dětem. Jedná se o druh portrétů, které hrdě zobrazíte na zdi, krbové římse a na nočním stolku po generace.

 

Takže co vás čeká při fotografování vaší rodiny?

Zachycení vaší rodiny v našem foto-studiu trvá běžně kolem jedné hodiny nebo dvě hodiny u Vás doma, či na Vámi vybraném zábavném místě v Českých Budějovicích. Je to čas strávený společně, kdy se jako rodina bavíte ale i odpočíváte.

 

CENA

Balíček základ 1.490 korun – DOPORUČUJEME

Obsahuje 2 hodiny  focení v našem foto-studiu, skládá se z 10 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 50-70 nafocených záběrů). Součástí balíčku je jedna tištěná fotografie dle výběru ve velikosti 40×60.

Balíček mini 590 korun

Obsahuje  hodinu focení v našem foto-studiu, skládá se ze 4 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 20-30 nafocených záběrů).

Balíček extra 2.590 korun

Obsahuje 3 hodiny focení v našem foto-studiu, skládá se z 20 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 70-100 nafocených záběrů). Součástí balíčku je jedno zhotovené foto-plátno ve velikosti 40×60 vypnuté na dřevěný rám.

 

Každá další fotografie, v plném rozlišení, upravená a vyretušovaná, nad daný počet v balíčku  Kč 100,-.Plugin creado por AcIDc00L: bundles
Plugin Modo Mantenimiento patrocinado por: posicionamiento web