FOTO ART JANA ČESKÉ BUDĚJOVICE


VALENTÝNSKÉ PORTRÉTNÍ FOCENÍ

valentýnské rodinné focení

Valentýnské rodinné focení

Nechte se zvěčnit s tím, kdo je vašemu srdci nejbližší…!
Dopřejte si u nás ve foto studiu krásné společné chvíle s vaší milovanou polovičkou, přáteli, rodinou, s dětmi, při kterých se pobavíte, zasmějete a zůstanou vám vzpomínky zachycené v podobě fotografií, ke kterým se vždy rádi budete vracet a prohlížet je.

 

 

Co vás čeká u valentýnského focení?

V první řadě se domluvíme po telefonu, řekneme si jaké máte představy: jaké z nápadů můžeme realizovat, budeme mluvit o oblečení a kostýmech. Vhodné je jakékoliv oblečení a doplňky v červené barvě, které doplníme vhodnými valentýnskými rekvizitami, které máme k dispozici ve studiu.

CENA

VALENTÝNSKÝ RODINNÝ PORTRÉT – základní balíček – DOPORUČUJEME

Obsahuje až 1,5 hodiny  focení v našem foto-studiu , skládá se z 10 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 50-70 nafocených záběrů). Součástí balíčku je jedna tištěná fotografie dle výběru ve velikosti 20×30.

Balíček mini 590 korun – platí pro rodinu, páry, děti, skupiny

Focení v našem foto-studiu do 45 min,  skládá se ze 4 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 20-30 nafocených záběrů).

Balíček extra –  2.590 korun – platí pro jednotlivce

Obsahuje až 2,5 hodiny focení v našem foto-studiu, skládá se z 15 plně retušovaných obrázků ve vysokém rozlišení, které lze tisknout v libovolné velikosti ( vybrané obrázky jsou vaší volbou, z cca 70-100 nafocených záběrů). Součástí balíčku je jedno zhotovené foto-plátno ve velikosti 40×60 vypnuté na dřevěný rám.

Každá další fotografie, v plném rozlišení, upravená a vyretušovaná, nad daný počet  Kč 100,-.Plugin creado por AcIDc00L: noticias juegos
Plugin Modo Mantenimiento patrocinado por: seo valencia