FOTO ART JANA ČESKÉ BUDĚJOVICE


VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

SVATBY:

Výsledné fotografie jsou dokumentací vašeho svatebního dne, odpovídající místu konání, které jste si vybrali, a aktuálním podmínkám na daném místě (ať už se jedná o přípravy, focení novomanželů nebo hostinu aj.).

Milé nevěsty, dovolujeme si na základě našich zkušeností doporučit: nepodceňujte úpravu pleti a vlasů a využijte služeb profesionálních vizážistek. Na fotografiích je výsledek jejich práce velmi znát.

Retuše pleti (nevěsty) se dělají u pózovaných portrétů (focení novomanželů, ne na skupinových fotografiích)

DOBA DODÁNÍ FOTOGRAFIÍ:

V závislosti na sezóně, aktuálním vytížení a rozsahu zakázky – cca 2 týdny. Svatby červen/červenec : doba dodání 2-4 týdnů.

DOPRAVA :

Doprava v rámci Českých Budějovic (u svateb na Hluboké nad Vltavou) je součástí ceny. Ostatní: příplatek za dopravu: 5,-/km.

U míst, kde není aktuálně jiná možnost parkování než placené parkování, bude parkování připočítáno k ceně. Je nezbytné, abychom měli možnost zaparkování přímo v místě, kde se odehrává daná část svatebního dne, není možné určit neplacené parkování např. několik ulic dál apod. V případech, kdy je to např. 20-30,–/hod a na místě parkujeme 2-3hod u celodenních focení, neúčtujeme. Jsou ale místa, kde bez váhání účtují 70-100,–/hod. Děkujeme za pochopení.

POŠTOVNÉ A BALNÉ:

Při zasílání hotových fotografií poštou je potřeba připočítat cenu za dobírku k ceně za foto-služby dle ceníku České pošty.

Slevy a akce nelze kombinovat; nevztahuje se na dopravné.

DALŠÍ:

Výsledný výběr fotografií je mix barevných a černobílých fotografií v jedné z verzí dle výběru fotografa.

Máte-li vlastní přání na konkrétní záběr / typ pózy / detail aj. je nutné vyslovit své přání při focení konkrétní části dne, které se požadavek týká (např. rádi byste určitou pózu novomanželů – je nutné to říct včas při focení ženicha s nevěstou apod.). Je nutné počítat s aktuálními podmínkami na daném místě focení.

Storno podmínky

Svatby:
V případě, že nám oznámíte 30 dní předem, že rušíte rezervaci svatebního focení, storno poplatek činí 1000 korun, pokud nám dáte zprávu méně než 30 dní před dohodnutým termínem, storno poplatek činí 3000,- korun.

Při rezervaci termínu je třeba zaplatit rezervační poplatek ve výši 3000,- korun.

Nejen pro svatby: „všechny“ fotografie na CD/DVD znamená všechny vybrané a upravené fotografie. Nikoli všechny nafocené. Finální výběr je výběrem fotografa.

Dárkový poukaz

Naše poukázky mají platnost v délce 12 měsíců od data nákupu. Poukázky nelze vyměnit za hotovost, lze u nich měnit pouze fotografický produkt nabízený ve Foto Art Jana. Vyhrazujeme si právo nepřijímat žádné poukázky, které mají, nebo se zdají být padělané, poškozené, nebo bylo s nimi jinak manipulováno. Neneseme žádnou odpovědnost za ztracené, odcizené, poškozené poukazy. Chcete-li uplatnit poškozený voucher, bude se považovat za neplatný. Poukázky nelze použít ve spojení s jakýmkoli jiným kupón nebo nabídkou. Foto Art Jana si vyhrazuje právo změnit tyto podmínky.

Dodávka produktů

Dárkové krabičky budou zaslány Českou poštou se standardními poštovními službami a cenami, pokud se společně nedohodneme jinak.
Velkoformátové tisky, foto-obrazy doporučujeme převzít a zkontrolovat přímo v našem foto –studiu, hlavně kvůli křehké povaze výrobků. Po předchozí domluvě jsme přístupni jakémukoliv termínu předání.
Pokud trváte na dodání produktů zasláním, neneseme žádnou odpovědnost za službu dodání, nebo stavu produktů při převzetí.

Zákaznický servis

Kontaktní informace

Prosím kontaktujte nás na adrese:

Foto art Jana
Mánesova 11/3B,
České Budějovice 370 01

Fotoateliér se nachází v budově společnosti KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s

Tel: 602 179 760

Ochrana osobních údajů

Veškeré úsilí směřujeme k tomu, aby vaše soukromí bylo chráněno. Některé vaše fotografie bychom rádi použili na prezentaci foto-ateliéru na našich webových stránkách, nebo facebooku jako ukázku naší práce, či pro účely propagace svých služeb. Proto budete požádáni o váš souhlas k poskytnutí fotografií, můžete být pak jisti, že záběry budou použity pouze v souladu s tímto prohlášením o ochraně soukromí.Plugin creado por AcIDc00L: noticias juegos
Plugin Modo Mantenimiento patrocinado por: posicionamiento web